Prezentace
Dárkové certifikáty
Rychlý kontakt

Martin Císař
IČO: 610 18 147

Praha 2, Nové město
Praha 6, Břevnov
Praha 5, Zličín

Tel.: +420 603 525 107

info@cesarphoto.cz

objednat služby

Ceny svatebního fotografování

 V případě, že zde nenaleznete požadovaný rozsah fotografických služeb, neváhejte mě kontaktovat a já Vám připravím individuální kalkulaci Vaší svatby.


Svatební portrét                             1940,- Kč

 Pořízení klíčových okamžiků Vaší svatby, počet snímků se pohybuje od 30 fotografií, vhodné pro velice malé svatby. Fotografování probíhá od příjezdu snoubenců po odjezd novmanželů. Součástí jsou i novomanželské portréty a skupinové foto, kompletní počítačové zpracování a fotografie jsou odevzdány na CD.

 

Svatební obřad                              3430,- Kč

 Fotografování svatebního obřadu od příjezdu k obřadnímu místu, přes samotný obřad po odjezd novomanželů. Skupinové foto a portrétování v exteriérech samozřejmostí, vhodné pro menší svatby. Výsledkem je minimálně 70 fotografií, kompletní počítačové zpracování a fotografie jsou odevzdány na CD.

 

Svatební obřad+                            3990,- Kč

 Fotografování svatebního obřadu od příjezdu kolony vozů, svatební obřad, skupinové foto a portrétování novomanželů v exteriéru. Tato nabídka je vhodná pro standardní svatby a obdržíte minimálně 120 fotografií, kompletní počítačové zpracování a úpravy dle přání, fotografie jsou odevzdány na CD.

 

Svatební oběd                                4990,- Kč

 V této nabídce je zahrnuto fotografování svatebního obřadu od příjezdu snoubenců a úvodního shromažďování, přes svatební obřad se všemi náležitostmi ke skupinovému fotu a portrétování novomanželů, většinou v exteriérech. Následně se přesuneme do míst slavnostního oběda, kde zachýtím okamžiky rozbíjení talíře, první polévky až po krájení dortu. V této nabídce obdržíte minimálně 200 fotografií, kompletní počítačové zpracování, úpravy dle přání a fotografie jsou odevzdány na CD.

 

Svatební den                                 9890,- Kč

 Při této variantě začíná fotografování brzy ráno přípravou nevěsty a samotným začátkem svatebního dne. Pokračujeme přesunem do míst svatebního obřadu a dokumentací veškerých důležitých událostí svatebního obřadu, skupinové foto a portrétování novomanželů. Následuje slavnostní oběd, rozbíjení talíře až ke svatebnímu dortu. Den uzavírá večerní hostina a další slavnostní radovánky. V této nabídce je dostatek času na pořízení dalších portétů, netradičních fotografií nebo splnění speciálních přání. Vše je na Naší individuální dohodě. Následně získáte maximální počet fotografií z celého svatebního dne, kompletní počítačové zpracování, úpravy dle přání a fotografie jsou odevzdány na CD.