Prezentace
Dárkové certifikáty
Rychlý kontakt

Martin Císař
IČO: 610 18 147

Praha 2, Nové město
Praha 6, Břevnov
Praha 5, Zličín

Tel.: +420 603 525 107

info@cesarphoto.cz

objednat služby

Průběh fotografování

 Popis událostí, které vás čekají a neminou jestli že si objednáte mé fotografické služby. 


Úvodní setkání

 Prvním krokem je vždy osobní schůzka, na které si vše důkladně projdeme bod po bodu, Vaše přání a představy a je zde mnoho prostoru na zodpovězení i těch nejmenších otázek. Je li to možné, schůzka se odehrává v místě budoucího svatebního obřadu.


V den obřadu

 Podle rozsahu objednaných služeb se uvidíme buď brzy ráno u příprav nebo při příjezdu k obřadnímu místu. Po celou dobu probíhá reportážní fotografování svatebních událostí, příjezd kolony vozů, první shromažďování před vstupem do obřadní místnosti, stříhání občanských průkazů, nástup svatebčanů, obřad, první polibek a výměna snubních prstenů, podpisy svědků a gratulace. 

 Následuje první portrétování novomanželů v obřadní místnosti, házení rýže a skupinové fotografování. Pokračujeme portrétováním novomanželů v exteriérech.

 Zde opět podle přání může být přejezd na slavnostní oběd, rozbíjení talíře či jiné svatební tradice, první polévka až po krájení dortu.

 A dále je to jen na Vás, můžeme fotografovat nasledné veselí, hostinu či jinou zábavu až do rána.


Za pár dnů

 Veškeré fotografie zpracuji a připravím CD, podle přání vyrobím svatební knihu, zarámuji obrazy či zařídím tisk fotografií a následuje konečné předání.